Kaleiçi Museum - Announcements



AKMED‘s Cultural Events of 2014-2015

19.11.2014 / 11:06
Saturday, November 8, 2014 Time 14:30
Conference
Prof. Dr. Jeroen Poblome
Finding the Ordinary People of Ancient Sagalassos: How Do They Live, Work and Die?
 
 
Exhibition
Saturday, November 8 – December 8, 2014 
Bruno Vandermeulen ve Danny Veys
(in)site Sagalassos: From Where We Stand
 
Saturday, November 22, 2014 Time 14.30  
Conference
Nezih Başgelen
Surları, Kaleleri, Hisarlarıyla Türkiye
 
Saturday, December 13, 2014  Time 14:30
Conference
Doç. Dr. Netice Yıldız
Kıbrıs’ta Haçlı Mirası: Gotik ve Rönesans Mimarisi ve Sanatı
 
Saturday, December 2014 Time 14:30
Conference
Prof. Dr. Mustafa Muhtar Kutlu
UNESCO: Kültürün Korunması ve Somut Olmayan Kültürel Miras
 
Saturday, January 10, 2015 Time 14:30
Conference
Doç. Dr. Yusuf Örnek
Karamanlılar ve Karamanlıca: Yitik Bir Kültür Üzerine Düşünceler
 
Saturday, February 7, 2015 Time 14:30
Conference
Doç. Dr. Kemal Reha Kavas
Akseki - İbradı Havzası’nda Geleneksel Mimarlık, Kültür ve Çevre İlişkileri
 
 
Saturday, February 21, 2015  Time 14:30
Conference
Prof. Dr. Mustafa Adak
Pamfilya-Pisidya Araştırmalarında Bazı Kesitler: Kuleler, İnler ve Yönetici Sınıfı
 
Saturday, March 7, 2015  Time 14:30
Conference
Yard. Doç. Dr. Koray Durak
Ortaçağ’da Doğu Akdeniz ve Bizans
 
Saturday, March 21, 2015 Time 14:30
Conference
Dr. Martin Seyer
Limyra: Şehircilik Üzerine Araştırmalar
 
Doç. Dr. Zeynep Kuban
Çocukların Limyrası Projesi
 
Saturday, April 4, 2015 Time 14:30
Conference
Prof. Dr. Kutalmış Görkay
Yeni Buluntularıyla Zeugma
 
Saturday, April 18, 2015 Time 14:30
Conference
Prof. Dr. Meral Suna Doğaner
Akdeniz: Coğrafi Miras ve Turizm
 
Saturday, May 2, 2015 Time 14:30
Conference
Prof. Dr. Edhem Eldem
18. Yüzyılda Doğu Akdeniz Havzasında Osmanlı Deniz Hakimiyetinin Sonu
 
Saturday, May 16, 2015 Time 14:30
Conference
Dr. Nazan Ölçer
Sabancı Üniversitesi Sakıp Sabancı Müzesi

 

finansbank borç sorgulama finansbank kredi kartı borç sorgulama vodafone fatura ödeme turkcell fatura ödeme turk telekom fatura ödeme avea fatura ödeme işbank borç sorgulama turkcell tl yükleme vodafone tl yükleme turk telekom tl yükleme trafik sigortası ödeme vakıfbank borç sorgulama

Haberler
AKMED‘s Cultural Events of 2015-2
15.10.2015 / 11:21
AKMED‘s Cultural Events of 2014-2015
19.11.2014 / 11:06